Online Çıkma Yedek Parçanın Hayata Geçişi

thumbnail

1986 yılından itibaren çeşitli firmalarda hizmet verdikten sonra ,1997 yılında Doğukan opel firmamızı açma kararını aldık. Hizmetlerimize, Doğukanopel adı altında ikitelli organize sanayi bölgesi atatürk oto sanayi sitesinde başladık. 

Doğukanopel olarak amacımız müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Doğukanopel, OPEL marka otomobil modellerinin çıkma yedek parçaları ile Türkiye’nin en geniş parça çeşitliliğine sahip kuruluşlarından biridir. OPEL marka ve modellerine ait mekanik parça, kaporta aksamı, iç ve dış aksesuar, elektronik parçaları bulabilirsiniz. 

Ayrıca, onlarca çeşit bakımı yapılmış kullanıma hazır 1. sınıf motorlar, şanzımanlar, diferansiyeller, elektronik aksam, kaporta, ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. 

Müessesemizde satılan çıkma parçalar, arızalı ya da bozuk olmayıp, hasarlı araçların sağlam kısımlarından çıkarılan parçalardır. Ayrıca, satışa sunduğumuz çıkma parçalar uzman servis personelimiz tarafından özen ve titizlikle kontrol edilir. Çıkma Parçaları temin ettiğimiz “hurda belgeli” araçlarımızdan bazılarını ürünlerimiz bölümünde görebilirsiniz. 

Çıkma parça kullanmanın yararları aşağıda belirtilmiştir.
Oto çıkma parçaları diğer sıfır (orjinal) araba parçalarına oranla çok daha ucuzdur.
Parçaların yeniden kullanılması ile ekonomiye büyük katkı sağlar.
Geri dönüşüm yapıldığı için doğaya zarar vermez ve çevreyi kirletmez.
Aranılan parçalar çok daha çabuk temin edilebilir.

Online Çıkma Yedek Parça Blog Logo - OnlineCikmaYedekParca.Com
Doğukan Opel Logo - Online Cikma Yedek Parca Com

Doğukan Opel ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2020 yılında E-Ticaret hizmeti olan Online Çıkma Yedek Parça olarak hizmeti açtık. Opel ve Chevrolet modelin tüm çıkma yedek parçalarını, opel sıfır ithal, yeni sıfır opel orjinal ürünleri bizlerde bulabiliriz. Daha fazla bilgi için dilerseniz bizler ile web sayfamızdaki bize ulaşın kısmından irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top